معرفی ربات ZirNevisYabBot

پیدا کردن زیرنویس فارسی برای فیلم و سریال حقیقتا کار سختی نیست. بسیاری ترجیح می دهند که این جستجوی زیرنویس را از گوگل انجام بدهند تا پس از باز و بسته کردن چند لینک بالاخره به نتیجه دلخواه خود برسند. اما اگر برای دانلود زیرنویس فارسی روشی ساده تر و سریع تر می خواهید، بد نیست که نیم نگاهی هم به ربات های تلگرام داشته باشید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات ZirNevisYabBot را برایتان معرفی کنیم. این ربات کاربردی می تواند در کسری از ثانیه زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال های محبوب تان را پیدا کرده و مستقیما لینک دانلود را در اختیارتان قرار بدهد.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی ZirNevisYabBot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنید.

 

ربات زیرنویس یاب برای یافتن زیرنویس هیچ محدودیتی پیش پایتان نمی گذارد. تنها کاری که لازم است در آن انجام بدهید، وارد کردن عنوان فیلم یا سریال به زبان انگلیسی است تا نتایج برایتان به نمایش در بیایند.

زیرنویس یاب در کنار ارائه زیرنویس های فارسی اطلاعات مفیدی در مورد فیلم مورد جستجوی تان هم ارائه می دهد؛ اطلاعاتی مثل ژانر، سال تولید و لینک و امتیاز آن در IMDB تا پیش از تماشا بتوانید در اینترنت گشتی بزنید و برای دیدن یا ندیدن فیلم بهتر تصمیم بگیرید. همچنین زیرنویس محبوب ترین فیلم ها و سریال های هر هفته هم در بخشی به نام «داغ هفته» به شما ارائه می شوند.

زیرنویس یاب معمولا در یافتن زیرنویس فیلم های جدید عملکرد موفقیت آمیزی را به نمایش می گذارد، اما شاید برای فیلم و سریال های قدیمی در آن به نتیجه مطلوب نرسید. با این وجود سازندگان ربات بخشی را هم به «درخواست زیرنویس» از سوی کاربران اختصاص داده اند تا با دریافت بازخورد آرشیو زیرنویس هایشان را تکمیل کنند.

طبق بازخوردهایی که از کاربران دریافت کردیم به نظر می رسد که توسعه دهندگان ربات درخواست ها را با سرعت بسیار خوبی پاسخ می دهند که امیدواریم این روند خوب و مثبت ادامه دار باشد.

زیرنویس یاب شاید آرشیو زیرنویس خیلی کاملی نداشته باشد، اما سرعت بالایش در جستجو و ارائه لینک دانلود زیرنویس ها می تواند دلیل خوبی باشد که از آن در تلگرام استفاده کنید. در انتها توجه داشته باشید که این ربات اگر چه برای استفاده کاملا رایگان است، اما امکانات ویژه دیگری مثل ارائه لینک دانلود فیلم ها را هم دارد که فقط با پرداخت حق اشتراک می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : DIGITAO

Print Friendly
شمارنده