احتمال استفاده از WiFi 6 در آیفون های ۲۰۱۹ اپل

 گزارشی جدید به استفاده از وای فای ۶ در آیفون های ۲۰۱۹ اپل اشاره می کند. این کمپانی در ادامه سال از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد.

در حالی که آیفون XS از نظر طراحی تفاوت چندانی با آیفون X ندارد، اپل تغییرات زیادی را در قطعات داخلی این گوشی گران قیمت اعمال کرده است. برای مثال اپل از فناوری رادیویی جدیدی در این گوشی هوشمند استفاده کرده که سرعت شبکه ارتباطی LTE آن را بهبود داده است.

به نظر می رسد آیفون های ۲۰۱۹ اپل تغییرات بیشتری را در بخش سخت افزاری تجربه می کند. انتظار می رود این محصولات به وای فای ۶ مجهز شوند. این اطلاعات توسط یک تحلیلگر Barclay در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، پرچمداران آینده اپل به جدیدترین استاندارد WiFi مجهز می شود.

استاندارد وای فای ۶ سال گذشته میلادی به صورت استاندارد معرفی شد. این استاندارد در مقایسه با گذشته امنیت ارتباطات را افزایش می دهد، سرعت بالاتری را در اختیار کاربران قرار می دهد، برد بیشتری را پوشش می دهد و همچنین میزان قطع اتصال را کاهش می دهد.

یکی از ویژگی های موجود در این استاندارد، Target Wake Time نام دارد. این قابلیت باعث می شود دستگاه به صورت هوشمند اتصال وای فای را قطع و یا وصل کند. این موضوع باعث کاهش مصرف انرژی و در نتیجه بهبود شارژدهی می شود.

انتظار می رود نسل آینده گوشی های هوشمند اپل به استاندارد WiFi 6 مجهز شود. این استاندارد باعث افزایش سرعت انتقال اطلاعات در این محصولات خواهد شد.

در حالی که گزارش های اخیر به استفاده از مودم ۵G شرکت مدیاتک در آیفون های آینده اشاره می کند، احتمال عرضه آیفون با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی ۵G در سال ۲۰۱۹ بسیار ضعیف است

 

منبع : کلیک

Print Friendly

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شمارنده