لوگوی اپل در آیفون های آینده به LED مجهز می شود؟

 اپل قصد دارد تغییراتی را در گوشی های آینده خود اعمال کند. این احتمال وجود دارد که لوگوی اپل در این محصولات دارای چراغ LED باشد.

بر اساس اطلاعاتی که از یک پتنت جدید در اختیار رسانه ها قرار گرفته، شاید آیفون های آینده به چراغ اعلانات مجهز شود. در حقیقت این پتنت نشان می دهد که نسل آینده آیفون ها دارای چراغ LED برای لوگوی اپل موجود روی پنل پشتی خود هستند. این پتنت به استفاده از یک لایه شفاف روی پنل پشتی این محصولات اشاره می کند که قادر به روشن کردن لوگوی اپل است.

در این بخش یک مدار کنترلی قرار می گیرد که می تواند رنگ لوگو را تغییر دهد. در همین راستا در صورت از دست رفتن تماس و یا دریافت نوتیفیکیشن، این لوگو به رنگ های مختلفی در می آید. در حالی که بسیاری از شرکت های تولیدکننده محصولات اندرویدی چنین قابلیتی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند، آیفون های اپل فاقد چراغ اعلانات هستند.

در گذشته لوگوی اپل در مک بوک ها دارای چراغ بود؛ با این حال اپل تصمیم به حذف آن گرفت. با توجه به این موضوع، استفاده دوباره از آن در آیفون های آینده جذاب به نظر می رسد. همانطور که در ابتدا گفته شد، این اطلاعات تنها از یک پتنت در اختیار رسانه ها قرار گرفته اند، بنابراین احتمال عدم استفاده از آن در محصولات آینده اپل وجود دارد.

اپل به تازگی آیفون های ۲۰۱۹ شامل آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را وارد بازار کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، آیفون ۱۱ با استقبال مناسبی از سوی خریداران مواجه شده که البته یکی از دلایل آن، قیمت پایین تر در مقایسه با گوشی های آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس است .

 

 

منبع : کلیک

Print Friendly
شمارنده