گوشی وان پلاس ۸ پرو در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرد

 گوشی وان پلاس ۸ پرو به تازگی در بنچمارک گیک بنچ حاضر شده است. این بنچمارک برخی مشخصات پرچمدار آینده وان پلاس را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

گوشی های سری وان پلاس ۸ اخیرا توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند. گوشی وان پلاس ۸ پروبه تازگی بنچمارک گیک بنچ مورد ارزیابی قرار گرفته و برخی از مشخصات آن لو رفته است.

این گوشی هوشمند دارای شماره مدل GALILEI IN2023 بوده و به اندروید ۱۰ مجهز شده است. این گوشی بر طبق انتظار همه، از پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ کوالکام با فرکانس ۱٫۸ گیگاهرتز استفاده می کند. علاوه بر رم ۱۲ گیگابایتی، به نظر می رسد که نسخه ۸ گیگابایتی نیز برای این محصول لحاظ شده است. 

ظاهرا گوشی وان پلاس ۸ پرو توانسته در آزمون تک هسته ای به امتیاز ۴۲۹۶ و در آزمون چند هسته ای به امتیاز ۱۲۵۳۱ دست پیدا کند. این امتیازها در مقایسه با نتایج سری وان پلاس ۷T (با تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس) بسیار تاثیرگذار و چشمگیر هستند. متاسفانه اطلاعات قابل دسترس در خصوص مشخصات داخلی وان پلاس جدید، در همین حد منتشر شده است. از لحاظ ظاهر نیز باید گفت که طبق تصاویر لو رفته در چند ماه گذشته، محصول جدید OnePlus دارای یک نمایشگر با طراحی پانچ هول است. اما جزییات قطعی مربوط به ظاهر گوشی نیز در همین حد خلاصه می شود.  

تا سال ۲۰۱۸، کمپانی چینی وان پلاس در هر سال از دو گوشی متفاوت رونمایی می کرد. این رویه در سال ۲۰۱۹ تغییر پیدا کرد و نسخه های پرو به محصولات این شرکت اضافه شدند. بدین ترتیب تعداد گوشی های معرفی شده در هر سال به چهار عدد، به علاوه یک نسخه مک‌ لارن افزایش پیدا کرد. با توجه به زمزمه های مربوط به نسخه های لایت، می توان حدس زد که در سال ۲۰۲۰ گوشی های بیشتری توسط این شرکت چینی عرضه خواهند شد. 

 

 

منبع : کلیک

Print Friendly
شمارنده