گلکسی اس ۸ با روکش طلا و قیمت ۲۸۰۰ دلار!

اگر می‌خواهید یک گوشی لوکس و با جلوه زیاد داشته باشید، و علاقه زیادی به گوشی‌های پرچمدار معروف دارید، سازندگان لوازم جانبی با تزئین پرچمداران جهان با طلا و سنگ‌های قیمتی، این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند. برای نشان دادن خاص بودنتان، هزینه کردن ۳۷۰ درصد بهای بیشتر برای یک گوشی که سخت‌افزار آن هیچ تفاوتی با نسخه‌های عادی ندارد، گویای همه چیز است.

به هر حال، فروشگاهی در لندن برای گوشی‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس اقدام به پیش ثبت نام برای لوکس کردن گوشی‌های علاقه‌مندان کرده است. شما می‌توانید از گزینه‌ها موجود که شامل آبکاری(روکش) طلایی، رز گلد و پلاتین است فقط برای رنگ‌های خاکستری و مشکی گلکسی اس ۸ یکی را انتخاب کنید. هزینه این کار بین ۲٫۲۵۰ تا ۲۴۰۰ پوند معادل ۲٫۸۱۰ تا ۳٫۰۰۰ دلار است که این همراه با تعدادی لوازم جانبی هدیه است که دریافت خواهید کرد. هدیه‌ها شامل: یک جعبه چوبی برای گوشی، پاوربانک، شارژر بی‌سیم، هدست VR و جای کارت چرمی است.

 

با توجه به هدیه‌ها و کاری که روی گوشی انجام می‌شود، می‌توان گفت ۳۰۰۰ دلار مبلغ بالایی است و چندان ارزشش را ندارد.

 

 

زمانی که عرضه رسمی گلکسی اس ۸ آغاز شود فروشگاه نیز مشغول به انجام آبکاری و کشیدن روکش بر روی گلکسی اس ۸ می‌شود تا سفارشات مشتریان خود را آماده کند. این کار برای بسیاری از محصولات اپل نیز انجام می‌شود که قیمت بسیار بالایی دارند. با این حال اگر شما واقعا علاقه زیادی به خاص بودن گوشی‌تان دارید، می‌توانید این کار را با پرداخت قیمت بالایش انجام دهید.

 

منبع : دیجیرو

Print Friendly
شمارنده