اپل دنبال مهندسین حرفه ای می گردد

یکی از راه های استخدام در بزرگ ترین شرکت های فناوری، این است که بدانید کجا به دنبال کار بگردید. در همین رابطه به تازگی «زک ویتاکر» یکی از نویسندگان وب سایت ZDNet به صفحه ای جالب در وب سایت اپل برخورده است.

در این صفحه مخفی، یک موقعیت شغلی بسیار مهم توصیف شده و از افرادی که توانسته اند این صفحه را کشف کنند، دعوت به همکاری به عمل آمده است. طبق توضیحات موجود در این صفحه، اپل به دنبال «مهندسین با استعداد» می گردد تا در توسعه یکی از زیرساخت های اساسی در اکوسیستم شرکت به آنها کمک کنند.

موقعیت شغلی مورد بحث در صفحه ای به آدرس us-west-1.blobstore.apple.com مشاهده شده که البته در حال حاضر فقط پیام خطا را نمایش می دهد. تصویر مربوط به این صفحه (قبل از اینکه از دسترس خارج شود) را در ادامه مشاهده می کنید:

 

طبق تصویر فوق، علاوه بر اهمیت شغل، شرایط اصلی و توصیف کارمند مورد نیاز اپل، به این نکته اشاره شده که مهندسین باید در زیرساخت های در حال توسعه این کمپانی به کار مشغول شوند، بخشی که با میلیون ها درایو، ده ها هزار سرور، و چندین اگزابایت داده سر و کار دارد.

در پایان این صفحه نوشته شده که «اگر به چند سؤال فوق پاسخ مثبت دادید، ما به شما احتیاج داریم. رزومه خود را به آدرس ایمیل blob-recruiting[at]group.apple.com بفرستید.»

ظاهراً به عقیده مقامات اپل، حتی یافتن چنین صفحه ای می تواند یکی از نشانه های شایستگی افراد برای تصدی این شغل باشد.

منبع:DIGITAO

Print Friendly
شمارنده